Die Without Sins

Menu

Novinky

Koncerty

História

Bio

Fotky

Hudba

Kontakt

Guestbook

Linky

Novinky


15.05.08 - Po dlhšom mlční (a to hlavne z dôvodu lenivosti :)) sme tu zas s nejakými novinkami... Trošku som updateol stránku, teda hlavne galériu ale aj ostatné podstránky. Ďalej máme za sebou dalšie koncerty prievidzský a brnenský, viac v sekcii koncerty kde si môžte pozrieť plagáty a takisto ak by niekoho zaujímalo tak aj nudný report z toho brnenského, z ktorého máme aj recenziu na iPunk.cz, najnávštevovanejšom čeko-slovenskom webe ohľadom PunkRock/HC/Metal scény.
Chystáme ďalší koncert alebo skôr sme boli pozvaní: 6.6 v Diwadle spolu s FEED THE VULTURE (ex FIRESTARS), BREED, TIME OF MY LIFE a EMA CAMELIA. Blyžšie info čoskoro v sekcii koncerty. Tu sa to moc často neaktualizuje (lebo sa mi proste nechce), tak preto radšej čekujte naše Mypace alebo Bandzone stránky a dozviete sa viac, lebo som proste lenivý... :) To je zatial všetko :) Čoskoro som tu zas :D

19.01.08 - Chceme sa podakovat všetkým zúcastneným ludom na koncerte v Martine a hlavne tým ktorý sa bavili, za super koncert. Bolo naozaj vyborne a dufam ze sa do MT ešte vrátime. A chceme podakovat hlavne kapelám (Problem, Bacova Fujara), s ktorými sme mali tú test si zahrat a dúfame že sa ešte na pódiu stretneme. :) ...Viac o koncerte coskoro.

10.01.08 - Ahoj! Pribudly nám 2 koncerty ktoré nám vybavil náš skvelý manažér za ktoré mu dakujeme a dúfam že bude pokracovat v skvelej práci :) Tú sú:
1.2.2008 - Prievidza (Diwadlo) with No Puls, MF, Lipo
8.3.2008 - Brno (Faval) with BreakPoint, From Our Hands, Rattle Bucket
Dalšie koncerty by mali ešte pribudnút...
Co sa týka nahrávania, inštrumentálna podoba je takmer hotová a pesnicky by mali byt nahraté do konca mesiaca, tak dúfame že Vlado bude môct :) ...A nahrávame v LPD records v PD u Vlada Leška, ak by vás zaujimalo :)
No a ešte ideme riešit odznaky, tak prípadny záujemcovia, dajte len tak vediet aby sme vedeli približný pocet...
To je zatial od nas vsetko... ROCK ON!

15.12.07 - Dnešným dnom sme zacali nahrávat 3 demo skladby ktoré umiestnime na náš Mypace profil. Piesne budú volne stiahnutelné a pocut ich budete môct niekedy na nový rok.
Dalej je v riešení další koncert v PD ktorý vychádza na január ale blyžší dátum ešte nevieme a tak nebudeme predbiehat. Ostante naladení a možno sa dozviete viac...

14.11.07 - Hráme prvý koncert! 30.11 v Diwadle,PD spolu s Plusminus, BreakPoint, Horska Chata a Lipo. Samozrejme, všetci ste srdecne vítaní! Viac v sekcii Koncerty No a ešte ak všetko vyjde tak by sme radi v decembri nahrali 2-3 naše piesne a dali by sme to na náš Myspace profil.